9593 BLACK VERMONT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9593 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 3 |
| Length | 299cm / 118inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 335kg |